Wizyta studyjna do Szwajcarii

Zespół Szkoleniowo – Doradczy Szlaku Jana III Sobieskiego funkcjonujący w ramach programu: „Marka lokalna szansa rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w Województwie Lubelskim”, ogłasza nabór uczestników na wizytę studyjną do Szwajcarii.

Informujemy, że Zespół Szkoleniowo – Doradczy Szlaku Jana III Sobieskiego funkcjonujący w ramach programu: „Marka lokalna szansa rozwoju przedsiębiorczości na Szlacheckim Szlaku w Województwie Lubelskim”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, ogłasza nabór uczestników na wizytę studyjną do Szwajcarii – Dolina Emmental, która odbędzie się w dniach od 24 czerwca 2013 r. do 29 czerwca 2013 roku.

 Rekrutacja będzie trwała w okresie od 13 maja 2013 roku do 3 czerwca 2013 roku.

Osobami uprawnionymi do udziału w wizytach studyjnych w ramach powyższego projektu są osoby zamieszkałe na obszarze sześciu gmin – partnerów projektu:

Piaski, Gorzków, Wólka, Spiczyn, Mełgiew, Rybczewice zamierzające podjąć działalność gospodarczą lub/i przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciele istniejących podmiotów gospodarczych posiadających siedzibę na terenie w/w gmin oraz przedstawiciele samorządów terytorialnych z terenu sześciu gmin.

 Szczegóły w załącznikach:

Informacja o rekrutacji

Regulamin rekrutacji

Formularz rekrutacyjny