ANALIZA CENOWA RYNKU

ANALIZA CENOWA RYNKU

dot. zarządzania projektem i zakupu usług w ramach projektu pn.: „Budowa Centrum Dziedzictwa Piask”

 

 W związku z przygotowaniem do realizacji projektu pn. „Budowa Centrum Dziedzictwa Piask” w ramach Programu „Kultura” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, w ramach Działania 1 „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym”, Poddziałanie 1.2. Innowacyjne wykorzystanie infrastruktury do prezentacji dziedzictwa kulturowego, Gmina Piaski zaprasza do składania ofert mających na celu Analizę Cenową Rynku zamówienia składającego się z następujących zadań:

 

 

  1. Oferta kulturalna i edukacyjna
  2. Zarządzanie projektem
  3. Nadzór inwestorski
  4. Nadzór archeologiczny

 

Ofertę należy dostarczyć na załączonym formularzu/ formularzach do dnia 25.03.2020 do Urzędu Miejskiego w Piaskach z siedzibą w Piaskach, ul. Lubelska 77, 21-050 Piaski, przesłać pocztą pod ten sam adres lub przesłać w formie elektronicznej adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i/lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:

ANALIZA CENOWA RYNKU

FORMULARZ CENOWY - Oferta kulturalna i edukacyjna

FORMULARZ CENOWY - Zarządzanie projektem

FORMULARZ CENOWY - Nadzór inwestorski + CDP

FORMULARZ CENOWY - Nadzór archeologiczny + CDP

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

MapaGminy 01 n