Lubelska e-spiżarnia

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli uruchomił na swojej stronie internetowej www.wodr.konskowola.pl zakładkę "Lubelska e-spiżarnia".

Celem przedsięwzięcia jest tworzenie krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami i konsumentami oraz umożliwienie sprzedaży bezpośredniej produktów spożywczych. Jest to również bezpłatna promocja rolników, producentów tradycyjnej, lokalnej oraz ekologicznej żywności. Założeniem przedsięwzięcia jest ułatwienie kontaktu nabywców (m.in. mieszkańców miast) bezpośrednio z producentami żywności z terenu obszarów wiejskich Lubelszczyzny.

Zgłoszenia udziału w Lubelskiej e-spiżarni przyjmowane są poprzez przesłanie wypełnionego formularza wraz z jednym dobrej jakości zdjęciem produktu lub produktów na adres e-mail: sfigiel@wodr.konskowola.pl.

Informacji w sprawie Lubelskiej e-spiżarni udziela Pani Sylwia Figiel – pracownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich - starszy specjalista ds. przetwórstwa na poziomie gospodarstwa i bezpieczeństwa żywności, e-mail: sfigiel@wodr.konskowola.pl, nr tel: 693 901 081, 81 889 06 16.


Lubelski e-bazarek

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli informuje o uruchomieniu ogólnopolskiego serwisu „Polski e-bazarek", na którym Ośrodki Doradztwa Rolniczego z całego kraju utworzyły wspólne narzędzia internetowe, które mają ułatwić rolnikom sprzedaż swoich produktów.

LODR w Końskowoli w ramach „Lubelskiego e-bazarku" będzie promował i pomagał mieszkańcom obszarów wiejskich naszego województwa w sprzedaży produktów w skali całego kraju.

Sposób zgłaszania udziału w „Lubelskim e-bazarku" opisany jest na stronie https://www.lubelskiebazarek.pl/pomoc-jak-sie-zarejestrowac, a sposób dodawania ogłoszeń na stronie https://www.lubelskiebazarek.pl/pomoc-dodaj-ogloszenie.

Infolinia dostępna jest pod numerem: 603 500 439.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do śledzenia strony https://www.lubelskiebazarek.pl, gdzie będzie można znaleźć kontakty do lokalnych rolników, sprzedawców/producentów branży rolniczej. W zakładce konsumenci znajdą krótka charakterystykę oferowanych produktów, proponowaną cenę oraz dane kontaktowe do producentów.

Data publikacji: 2020-06-09, 11:39


Załączniki:

1. Regulamin Lubelskiej e-spiżarni
2. Karta zgłoszenie do Lubelskiej e-spiżarni