Szanowni Państwo,

            Z inicjatywy Burmistrza Piask zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety dot. rozwoju Piask w oparciu o dziedzictwo kulturowe. Ankieta posłuży do skonstruowania trzech wariantów funkcjonowania Centrum Dziedzictwa Piask zlokalizowanego przy Kościelcu, które w kolejnym etapie poddamy konsultacjom.

Wyniki konsultacji będą bazą do przygotowania wniosku aplikacyjnego do Programu Kultura finansowanego ze środków EOG. Termin złożenia wniosku mija 16 marca br.

Ankiety należy wypełnić i złożyć do dnia 13 lutego 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Piaskach (na parterze) lub w Miejskim Centrum Kultury (parter) oraz w szkołach i przedszkolach. Ankieta jest również dostępna na głównej stronie www.piaski.pl w aktualnościach gdzie można jej wypełnić on-line.

Dla wszystkich zainteresowanych pogłębionym udziałem w procesie planowania działalności Centrum  przygotowaliśmy inne formy konsultacji społecznych, m.in. warsztaty przyszłościowe, mapowanie, spacer badawczy itp. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej piaski.pl oraz naszego profilu na Facebooku „Gmina Piaski”.

Poniższy link umożliwia wypełnienie ankiety przez internet.

 https://www.survio.com/survey/d/P8V6L9N6Y4V5B9Y9D

Data publikacji: 2020-02-04, 21:24