LGD Spotkanie Informacyjne

Informacja o ASF

Główny Lekarz Weterynarii

Internetowe konsultacje kształtu kart do głosowania

Uprzejmie informujmy, że dziś o 13.00 odbędą się internetowe konsultacje kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

W konsultacjach pod hasłem „Płachta” czy „książeczka” - jaka powinna być nowa karta do głosowania? weźmie udział Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej sędzia Wojciech Hermeliński oraz Szef Krajowego Biura Wyborczego Beata Tokaj.

Więcej informacji na stronie internetowej

http://pkw.gov.pl/336_Wydarzenia/1/0/21804_Webinarium_Plachta_czy_ksiazeczka_-_jaka_powinna_byc_nowa_karta_do_glosowania

Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego
W środę, 21 czerwca 2017 r. w godzinach 9.00-15.00 Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w całej Polsce otworzą swoje drzwi dla wyborców. Każdy będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania tych wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.

Czytaj więcej: Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

X Festiwal Flaków

ĆWICZENIA RENEGATE

W dniach  6 – 8 czerwca 2017 r.(termin zapasowy 9 czerwca 2017 r. ) odbędzie się ćwiczenie RENEGATE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza.

Piknik Rodzinny 2017

Odjazdowy Bibliotekarz

Targi Pracy

 

  

MapaGminy 01 n